- Reklama -peníze

Jsi tak dětinský! Která znamení tuto větu poslouchají opravdu často?

Rovnice – čím je člověk starší, tím rozumnější se práva, nemá obecnou platnost.

Ach jaj, zase nepřiměřená reakce?
Někteří lidé jsou od malička zralejší než jejich vrstevníci a platí to i naopak. Někteří jsou dětinští iv dospělosti. Zejména tato znamení zvěrokruhu mají v určitých situacích velké potíže chovat se rozumně a často je jejich reakce spíše dětinská, než „dospělácká“.

Blíženci

Blíženec nechce být dospělý a zralý, často vzpomíná na léta dětství a bezstarostnosti. Svobodu klade blíženec nad všechno ostatní a pokud se ho někdo odváží omezit, začne „dostávat“. Reaguje obzvlášť emotivně a dětinsky, boj končí až v momentě, kdy je přesvědčen o svém vítězství.

Lev

Pokud někdo zpochybňuje lva, je mu vyhlášena nemilosrdná válka. Proč? Lev se nerad dělí o své království s jinými lidmi. Pokud cítí konkurenta či ohrožení své pozice, chová se dětinsky – jeho kamarádi a blízcí to vědí a proto se většinou ani nesnaží bojovat s jeho velkým egem. Lev neváhá použít menší či větší úklady, často opravdu předvídatelné až směšné, aby se „pomstil“ či si získal svou nadvládu zpět. Jeho blízké okolí ho dobře zná a tak mu jeho ješitné chování víceméně toleruje.

Beran

Pokud je nějaké znamení zvěrokruhu obzvláště impulzivní, je to beran. Velmi snadno se rozruší a ve stresových situacích má často tendenci činit neuvážená rozhodnutí. To se projevuje velkými a emocionálními výbuchy, zejména v okamžicích, kdy se něco neděje tak, jak si beran naplánoval. Beran miluje systém a rád se ho drží – pokud však systém padne, chová se jako malé dítě.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat