- Reklama -peníze

Čištění interiéru vozidla: Praha nabízí profesionální služby pro perfektně čisté auto

Ačkoliv svému autu věnujete pozornost pravidelně, profesionální čištění jednou za čas rozhodně neuškodí. Interiér tak bude opět perfektně čistý a následná údržba v budoucnosti se stane výrazně jednodušší.

více v článku...

Čištění interiéru vozidla Praha

Když jde o čištění interiéru vozidla, Praha nabízí skvělé služby. V RenoveCars jsou připraveni profesionálové, kteří se postarají o interiér vozidla a nabízí také řadu dalších služeb. Hloubkové čištění probíhá ručně i strojově, a to s maximální citlivostí k vybraným materiálům. Vždy je kladen velký důraz na detail, každé části interiéru je proto věnována ta nejlepší péče.

Čištění interiéru vozidla

Kromě samotného čištění interiéru vozidla jsou nabízeny také renovace dekorů a kůže. Renovace originálních lakovaných dekorů v interiéru vozidla je prováděna strojní korekcí. I zde je kladen velký důraz na detail. Díky renovaci kůže lze opravit různá poškození a navrátit tak dílu původní tvar a barvu. Ať už jde o odřeniny, trhliny, praskliny či propáleniny, nemusíte kůži vyměňovat. Namísto toho auto svěřte do rukou odborníků, kteří díky renovaci vrátí vše zpět do špičkového stavu.

Aplikace impregnace

Součástí celého procesu samozřejmě musí být také aplikace nanoimpregnací. Právě ty totiž dodají částím interiéru ty nejlepší vlastnosti. Ošetřený materiál získá extrémní schopnost odpuzování tekutin, vysokou ochranu před znečištěním a otěru. To tak zvyšuje jeho životnost. Krom toho navíc impregnace umožňují snadnější údržbu v případě znečištění interiéru. Využívána je zejména na sedadla, koberečky a střechy kabrioletů – použít je lze na kůži a textil.

Detailing interiéru vrátí vaše vozidlo do skvělého stavu. Vy si tak nebudete muset dělat starosti s hloubkovým čištěním. Namísto toho využijte profesionálních služeb.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat