- Reklama -peníze

Striptýz aneb potřebujete na párty rozproudit zábavu?

Období okolo Vánoc a nového roku je prakticky ve všech společnostech spojeno s pořádáním velkolepých oslav a párty, na nichž se bilancuje uplynulý rok. Takové akce mají rádi prakticky všichni zaměstnanci na všech organizačních stupních, avšak jejich problémem je často nudnost a stereotypnost. Jednou z nejlepších možností, jak rozproudit zábavu a vyvolat trochu kontroverzí, je uspořádání borat show, u které se všichni společně zasmějete.

více v článku...

Proč Borat show?

Striptýz show se na firemních akcích příliš často neobjevuje, což je pochopitelně škoda. Problém totiž spočívá v tom, že v žádné společnosti nepracují výhradně muži nebo ženy, tudíž by se jedno pohlaví během striptýzu vždy cítilo trochu diskriminované. Oproti tomu Borat show není striptýz v pravém slova smyslu, protože se jedná spíše o zábavnou show. Ostatně i proto se hodí pro rozlučky se svobodou. Ženich i jeho kamarádi však pravděpodobněji zatouží po sexy striptérce.

Kolik Borat show stojí?

Pořádání Borat show pochopitelně není zadarmo, ale každý si alespoň jednou za rok zaslouží vypustit stres a odpočinout si od každodenních problémů. Za Borat show zaplatíte 4 tisíce korun, za něž si užijete asi 15 minut prvotřídní a neobvyklé zábavy. Pokud nebudete chtít, neskončí striptér zcela nahý, protože si na sobě nechá plavky mankini. Takovouto show ocení hlavně ženská oddělení ve firmě, protože muži ocení spíš mladé striptérky.

Není show pohoršující?

Striptér ani striptérky nejsou v žádném případě pohoršující, protože tato témata již nejsou v současné době tabu. Pokud byste chtěli udělat svým zaměstnancům radost, není nic jednoduššího než vyplnit jednoduchý formulář na stránkách specializované společnosti. Do něj uvedete své osobní údaje a také podrobnosti o chystané show. Konkrétně jde o upřesnění časových možností vystoupení a také místa, v němž by se měla akce odehrávat.

Pokud chcete zažít neobvyklou show, pak je striptýz ideální možností nejenom na rozlučky se svobodou. Nevěsta i ženich vám za takovou rozlučku určitě rádi poděkují.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat