- Reklama -peníze

Porovnání parametrů Bitdefender VPN Free s VPN Asia: Kdo má lepší hodnocení

Koho se vyplatí objednat: Bitdefender VPN Free, nebo je lepší dát přednost VPN.asia? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, sečetli body a výsledek je 8,2/10 vs 5,2/10.

více v článku...

Naměřená rychlost BitDefender Free VPN proti VPN.asia, která je vyšší?

Přenosová rychlost je jedním z nejdůležitějších parametrů VPN, nevyjímaje BitDefender VPN Free a VPN.asia.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 83 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 67 Mb/s. Bitdefender VPN Free byla o 16 Mb/s rychlejší oproti VPN.Asia.

Zjišťovali jsme také upload, u BitDefender skript naměřil 89 Mb/s. VPN.asia jsme naměřili upload 13 Mb/s, a tedy je o 76 Mb/s pomalejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 13 ms. U druhé VPN.asia jsme naměřili v průměru 103 ms. Nižší rychlost odezvy je výhodnější, takže BitDefender byla o 90 ms lepší.

Skóre po první disciplíně Bitdefender VPN Free : VPN.Asia tak činí 7 /10 : 4/10.

Zvládá Bitdefender Free VPN streamování Netflixu?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, BitDefender VPN Free tuto možnost neumí. Pro odblokování stačí u většiny služeb VPN spustit a vybrat zemi, VPN Asia Netflix odemknout nedokáže.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž VPN.asia takovou funkci nemá. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a síťové tunelování. Například Bitdefender Free VPN nabízí ochranu před odhalením DNS a VPN.asia třeba nezahrnuje zařazení stránek na whitelist.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 6 /10 versus 6/10.

Jak je na tom BitDefender v nabídce počtu serverů a zemí?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, Bitdefender VPN Free nabízí 1 300 serverů. V aplikaci VPN.Asia se uvádí 40 serverů. První jmenovaná tak nabízí o 1260 víc .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u VPN Asia byl 32. Druhá VPN má 1, což je o 31 méně. V této disciplíně tedy prohrává .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž BitDefender dokáže 10. VPN.asia v jeden moment připojí 4 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku srovnání VPN.

Které platformy podporuje BitDefender a které nabízí VPN.asia?

Podporovaná zařízení jsou asi nejdůležitějším parametrem VPN, BitDefender zvládne zařízení se systémem Android a zabezpečí telefony s iOS, druhá VPN služba VPN.asia operační systém iOS zvládá, přístroje s OS Android zvládne pokrýt.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. BitDefender je registrována v Rumunsku. Firma provozující druhou službu je registrována v Hongkongu.

Appka BitDefender je lokalizována v českém jazyce, VPN.Asia česky není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla BitDefender Free VPN výsledku 10/10, VPN.asia si nese hodnocení 7/10.

Srovnání ceny Bitdefender Free VPN vs. VPN Asia

VPN Asia lze předplatit za 61 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít zdarma. Výsledné hodnocení za poměr cena/funkce je 10/10 pro první a 6 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat