- Reklama -peníze

Tisk Plzeň: Spolehněte se na profesionály v oblasti tiskových služeb

Tisk Plzeň nabízí kvalitní tiskové služby na malé i velké formáty. Hravě tak vyhoví vašim specifickým potřebám a požadavkům. Ať už se jedná o vizitky, letáky, reklamy, polepy automobilů a mnoho dalšího. Nabízen je digitální, ofsetový a velkoplošný tisk.

více v článku...

Ofsetový tisk

Jednou z možností, kterou tisk Plzeň nabízí, je ofsetový tisk, a to v té nejlepší kvalitě. Hodí se pro tisk letáků, samolepek, vizitek, obálek, pohlednic a mnoho dalších produktů. Ofsetový tisk je prováděn na formát papíru B1. Možnostmi je jednostranný i oboustranný tisk na různé druhy papíru. Krom toho můžete zvolit také další úpravy papíru – perforaci, vazbu, laminování, parciální lakování UV lakem a další nadstandardní úpravy.

Digitální tisk

Digitální tisk od plzeňského studia je nízkonákladový a rychlý. Materiály je možné vyhotovit v černobílé i barevné variantě. Digitální tisk se hodí pro výrobu různých tiskovin, doporučován je zejména pro formáty 330×480 milimetrů a gramáž od 80 do 350 gramů. Krom papíru je možné tisknout také na fólie, samolepky a další materiály. Samozřejmostí je vysoká kvalita, barevné náhledy před tiskem a krátká dodací lhůta.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk je ideální volbou pro tisk polepů, plakátů či fotografií ve velkém formátu. Velkoplošný tisk se skvěle hodí pro reklamu – billboardy, reprodukce, bannery či výstavní panely, aby Plzeň nebyla jediným městem, kde o vás bude slyšet. Tento tisk zvládne i náročné venkovní prostředí, je vodostálý, odolný vůči mechanickému poškození, a navíc lze využít lesklé laminace či laminace s použitím UV filtru. Velkoplošný tisk nemusí probíhat pouze na papír, častou volbou je také potisk plachtoviny.

Plzeň je městem mnoha možností pro tisk různých tiskovin. Studio pro vás zajistí vše potřebné, a to ve špičkové kvalitě a za krátký čas.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat