- Reklama -peníze

Ubytování na Benecku: Čekají vás komfortní pokoje a skvělé jídlo

Jestliže hledáte místo, kam vyrazit na dovolenou, ubytování na Benecku vás s radostí přivítá. Krásná příroda Krkonoš nabízí klid, ovšem zároveň i různé možnosti vyžití. Krom toho k hotelu náleží restaurace, kde můžete ochutnat to nejlepší z české kuchyně.

více v článku...

Pohodlné ubytování

Ubytování na Benecku má kapacitu 71 lůžek, a to v 16 pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení pro co nejvyšší komfort. Samozřejmostí je také internetové Wi-Fi připojení na každém pokoji a televize pro trávení volných chvil. V případě zájmu si můžete také zapůjčit dětskou cestovní postýlku, videochůvičku nebo fén. Vyrazit tak můžete jako rodina s dětmi, pár, či parta přátel. Pro každého se zde najde to pravé.

Lahodná jídla

Součástí ubytování jsou snídaně v hotelové snídani. Těšit se můžete na teplý a studený bufet – pečivo z místní pekárny, marmelády, domácí pomazánky, vajíčka, čerstvé ovoce a zeleninu a mnoho dalšího. Případně si můžete objednat také polopenzi a užít si další skvělé pokrmy. Hotelová restaurace je přístupná všem, i bez polopenze tak můžete dorazit na večeři či oběd. Čeká vás zejména česká kuchyně, která vzniká rukama šikovných kuchařů. Jejich práci můžete sledovat v otevřené kuchyni.

Možnosti zábavy

Benecký hotel je skvěle připraven na děti, což zejména rodiče ocení. Dítko se může zabavit ve vnitřní herně s hračkami či případně na venkovním hřišti s prolézačkami a skluzavkami. V zimním období pak můžete vyrazit do přilehlého skiareálu na lyže či na běžky. V létě byste si pak rozhodně neměli nechat ujít Lufťákovu stezku, která vás provede okolím. Vyzkoušet můžete také singltrek.

Krkonoše nabídnou pohodlné ubytování skvělé i pro aktivní dovolenou. V hotelu najdete skvělé zázemí, v okolí vás pak čeká spousta výletů a podobně.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat